Neden Başak Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı?

Başak Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Ücretsiz daha fazla bilgi için aşağıdaki iletişim yazısına tıklayarak formu doldurunuz ya da bize direk aşağıdaki e-mail adresimizden mesajınızı gönderiniz

NEDEN BAŞAK EĞİTİM DANIŞMANLIĞI ?

 

Başak Eğitim Danışmanlığı Almanya'da faaliyet gösteren ve işlemlerinizi direkt Almanya'dan yürüten, sadece Üniversite başvurusu döneminde değil, Siz Almanya'ya geldikten sonra da size her türlü danışmanlık hizmetini sunan bir kurumdur. Alman Üniversiteleri odaklı çalışmamızın yanı sıra, Avrupa’nın en büyük Dil Okulları ile var olan ortaklığımız sayesinde sadece Üniversite programları değil, aynı zamanda Dil Eğitim Programları konusunda da hizmet vermekteyiz. Almanya merkezli kurumumuz; Alman eğitim sistemi ve Yasalarınca öğrencileri direkt ilk ağızdan bilgilendirerek, hiç bir aracı kurum veya kuruluşu devreye sokmadan Alman Üniversiteleri’nin ve Dil Okulları’nın doğru bir şekilde tanıtılmasını ve eş zamanlı gelişmelerden öğrencilerin haberdar edilmesini amaç edinmiş olup, eksik bilgi veya yanlış yönlendirme ile ortaya çıkabilecek sorunlardan öğrencileri uzak tutmayı ilke ve prensip edinmiştir.

Nasıl ve ne yönde hizmet verdiğimiz konusunda bizlerin çok laf etmesinden ziyade, bugüne kadar sayısız başarılara imza attığımız ve geleceklerinde şeffaf bir yer edindiğimiz öğrencilerimize bizi sormanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz. Referans almak için, hangi şehirden Referans istediğinizi belirtip mesaj atmanız yeterlidir. Türkiye’nin hemen her bölgesinde işlemlerini sorunsuz yerine getirdiğimiz öğrencilerimiz mevcut olduğundan, sizlere en büyük reklamımızı kendimizin değil, direkt öğrencilerimizin değerli görüşleri aracılığı ile yapıyor olmaktan gurur duyuyoruz!

 

İŞTE HİZMETLERİMİZ

 

1- Almanya Üniversite Lisans Hizmeti

2- Almanya Üniversite Yüksek Lisans Hizmeti

3- Avrupa’da Dil Eğitimi Hizmeti (Almanya, Fransa,İsviçre, İtalya, İspanya, Kanada, İngiltere, Malta)

4- Üniversite Dil Kursu Hizmeti

5- Almanya Bloke Hesap Hizmeti

6- Almanya Sağlık Sigortası Hizmeti

7- Almanya Yurt / Barınma Hizmeti

8- Konsolosluk Vize Danışmanlık Hizmeti(Öğrenim Vizesi, Dil Okulu Vizesi, Turistik Vize)

9- Konsolosluk Niyet Mektubu Hizmeti (Motivasyon Yazısı)

10- Almanca CV oluşturma Hizmeti

11- Almanya’dan Noter ve Tercümanlık Hizmeti

12- Diploma Tanıtım ve Denklik Hizmeti

13- Üniversite Araştırması ve Ön görüşme Hizmeti

14- Üniversite Başvurusu ve Garanti kabul Hizmeti

15- En Uygun Fiyat Garantisi ve %100 Para iade Garantisi

 

Ve daha Nicesi…