Gizlilik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları

Başak Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Ücretsiz daha fazla bilgi için aşağıdaki iletişim yazısına tıklayarak formu doldurunuz ya da bize direk aşağıdaki e-mail adresimizden mesajınızı gönderiniz

Genel

www.almanyadauni.com web sitesi ve içeriği resmi olarak, Basak Eğitim Danışmanlıgi'na ait olup, bu site aracılığı ile sunmakta olduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağını belirtilen kullanım ve gizlilik şartları ile yasal şartlar ve döküman kullanımı gibi diğer şartlar aşağıda ki başlıklar altında belirtilmiştir. Web sitemizi kullandığınızda, bu hüküm ve koşulları kabul etmiş olmaktasınız. Basak Egitim Danismanlik Gizlilik ve Kullanım Şartları ve Politikaları üzerinde değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

Telif Hakkı (Copyright)

Web sitemizde yer verilen, indirme (download) amaçlı yayınlanmış olan dökümanlarla ilgili açıklamalar ayrıca Döküman İndirme ve Kullanımı bölümünde belirtilmiştir. Web sitemizde yer alan yazılı tüm sayfalar, fotoğraflar, tasarımlar, iconlar, resimler ve fikri hak mülkiyet ve korumasına tabi olan her türlü olan eserin telif hakkı Basak Egitim Danismanligi 'na aittir. Bu sitede yer alan fotoğraf / resimler izin alınmadan kullanılamaz. Web sayfasında yer alan isim, marka ve logolar Basak Egitim Danismanligi 'na ait tescilli markalar olup, izinsiz olarak kullanılamaz.

Döküman İndirme ve Kullanımı

Web sitesine girdiğiniz zaman bilgi amaçlı kendinize kopya alabilirsiniz, bilgi indirme esnasında ve kişisel amaçlar makul olduğu sürece daha sonra kullanmak üzere bu web sitesindeki bilgileri basabilirsiniz. Başka bir amaçla kullanım kesinlikle yasaktır. Bu döküman özel bir konu ya da konular hakkında genel bilgi sağlamayı amaçlamaktadır ve bu tür konuları geniş kapsamlı bir işleyiş biçimi değildir. Buna göre, bu dökümandaki bilgi profesyonel tavsiye veya hizmetleri oluşturmayı amaçlamaz. Herhangi bir karara varmadan veya işinizi etkileyebilecek herhangi bir tavır içine girmeden önce nitelikli, profesyonel danışmanlık hizmetimize başvurmanız gerekmektedir. Bu dökümanı veya bilgiyi kullanmanızdan doğabilecek riskler kenidinize aittir. Tüm sorumluluğu bu bilgi veya dökümanı kullanmanızdan kaynaklanan kayıp riskini üstlenmektesiniz. Hiç bir Basak Egitim Danismanligi çalışmaları veya bağlantıları yada ortakları, müdürleri, hiçbir çalışanı hiçbir özel, dolaylı, tesadüfi, önemli ya da cezai zararlardan veya kontrat, statü, şart (sınırlama ve ihmal olmaksızın) durumundan ya da diğer türlü bu dökümanın veya bilginin kullanımı ile ilişkili başka herhangi bir zarardan sorumlu değildir.

Bilgi Edinme ve Kullanımı

Toplanan bilgi, nitelik olarak isim, anket girdisi, teklif ve bilgi istemi, soru, kuruluş bilgileri, e-posta adresi ve diğer iletişim nedeni bilgilerini ihtiva eder. www.almanyadauni.com ziyaretçilerden aldığı bilgileri şu amaçlar için kullanır: Web sitesini iyileştirmek,geliştirmek, hizmet kalitesini korumak Ziyaretçilerin isim ve iletişim gizlilik hakkını koruyarak veya talebi doğrultusunda beyan ederek sorularını ve uzmanlarımızın çözümlerini duyurmak Ziyaretçi profili ve genel istatistiki veriler oluşturmak Ziyaretçilerin sitemizi nasıl kullandığı ile ilgili eğilimlerini belirlemek Ziyaretçilerin oylamaları ile objektif verilere dayalı anket sonuçlandırmak Ücretli veya ücretsiz basılı yayınlar/yazışmalar sağlamak ve/veya göndermek Elektronik posta yoluyla aylık bültenler veya bilgilendirmeler göndermek

Elektronik Posta (E-mail) ve Elektronik Bülten (E-Bülten)

www.almanyadauni.com web sitemizde yer alan bilgileri, sektörel bilgileri, hizmetlerimiz ile ilgili bilgileri, kullanıcılara fayda sağlayabilecek güncel bilgileri içeren aylık E-Bülten uygulaması sağlamaktadır. E-Bülten' ler web sitemiz aracılığıyla bülten talebinde bulunan kullanıcılara, müşterilerimize ve ilgili taraflara gönderilmektedir. E-Bülten uygulamasını istemeyen kullanıcılar E-mail yolu ile taleplerini ilettikleri taktirde bir daha E-Bülten gönderilmez. Bağlantı ve Linkler' un izni olmadan web sitemiz içerisindeki herhangi bir sayfaya herhangi bir bağlantı eklenemez. Webserverdaki bazı linkler kontrolümüzde olmayan 3. gruplar tarafından kaynakların elde edilmesine yol açmaktadır. Basak Egitim Danismanligi bu kaynaklara doğrulukları ilişkili diğer özellikleri hakkında garanti veya kefalet vermemektedir. Basak Egitim Danismanligi diğer bağlantı sağladığı ama denetleyemediği sitelerin içeriklerinden veya bilgisayarınıza verecek zararlardan sorumlu tutulamaz.

Gizlilik Politikası

www.almanyadauni.com, online ortamda kullanıcıların gizliliğini korumayı taahhüt etmektedir. Taahhüt, bize ilettiğiniz herhangi bir kişisel bilgiyi korumak ve bu bilginin sadece sizin tercih ettiğiniz şekilde kullanılması için her tür makul çabayı göstermektir. Basak Egitim Danismanligi, müşterilerinin ve tüm iş çevrelerinin, kişisel bilgilerin uygun bir şekilde kullanılmasının önemini anlamalarına yardımcı olmayı hedeflemektedir. Web sitemizde ve sistemimizde şu anda üyelik veya buna benzer kullanıcı adı ve şifre gerektiren herhangi bir uygulama bulunmamaktadır. Web sitemizde ve sistemimizde hiçbir şekilde ziyaretçilerin kredi kartı bilgilerine ve banka hesap bilgilerine gereksinim ve istem olmamaktadır.