Amerika'da Dil Okulu

Başak Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Ücretsiz daha fazla bilgi için aşağıdaki iletişim yazısına tıklayarak formu doldurunuz ya da bize direk aşağıdaki e-mail adresimizden mesajınızı gönderiniz

Amerika Dil Okulları

Rüyalar ülkesi Amerika! Herkesin hayallerini süsleyen, şehirleri, ürünleri, Hollywood'u, Sanatı, Müziği ve daha bir çok Dünya'da markalaşmış kendine özgü özellikleri ile Yurt dışı İngilizce eğitimi dendiğinde akla ilk gelen ülkelerden bir tanesidir. Amerika dil okulları bazında değerlendirildiğinde 50'den fazla eyaletinde 1000'den fazla dil eğitim merkezleri ile öğrencilere gayet zengin ve fazla seçenek sunmaktadır. Öğrenciler Amerika'da dil okulu programları çerçevesinde en çok New York, Boston ve Los Angles şehirlerini tercih etmektedirler. Amerika'da yaz okulu ve dil eğitimi programlarına katılmak isteyen öğrencilerin tercihlerini yaparken en çok düşündükleri konu genelde konaklamadır. Amerika'da dil eğitimi alan öğrenciler genellikle aile yanında konaklama tercihinde bulunmaktan yanadırlar, çünkü Yurt Dışı dil eğitimi sadece dil öğrenmekten ibaret değildir, aynı zamanda o ülkenin kültürünü ve yaşam biçimini bizzat deneyim etme şansına sahip olmaktır. Ancak Yurt dışı dil okulları kendilerine ait yurtlarını her zaman aile yanı konaklama tercihinde bulunmayan öğrencilere seçenek olarak sunmaktadırlar.

En fazla öğrenciler tarafından tercih edilen programlar ise; Genel İngilizce, Yoğunlaştırılmış İngilizce, Akademik İngilizce, İELTS hazırlık, TOEFL Hazırlık .

Yurt dışı eğitim danışmanlığı hizmetini yıllardır yapıyor olmamızın bize kattığı tecrübe ile sizlere Avrupa ve Türkiye ofislerimizden hizmet vermekte olup En Uygun fiyat garantisi sunmaktayız. Size en uygun Amerika dil okulları programlarımızdan bir tanesini danışmanlarımız ile seçerek ücretsiz kayıt ve ek promosyonlu fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. 

Okullarımız hakkında detaylı bilgi almak için ve Promosyonlu Okul ücretlerimiz için Whatsapp numaramızdan +49 1711764684 veya mail iletişim adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz!

 

 

Almanya, İngiltere, Fransa,İngiltere, İsviçre,Kanada,İtalya,İspanya, Malta, Amerika ve Avustralya ülkelerde bulunan ve Resmi Temsilcisi olduğumuz Avrupanın en büyük Dil Okulları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hangi Ülke ve Şehirlerde Okullarımız Mevcut ?

 

Amerika Dil Okulu - Los Angels, Boston, New York 

İspanya Dil Okulu - Barselona, Malaga, Madrid

Almanya Dil Okulu - Hamburg, Berlin, Frankfurt, Münih, Düsseldorf, Köln,

Fransa Dil Okulu - Nice, Paris

İsviçre Dil Okulu - Zürih

İngiltere Dil Okulu - Eastbourne, Brighton, London, Weymouth, Bournemouth

Kanada Dil Okulu - Montreal, Toronto, Vancouver

İtalya Dil Okulu - Floransa

Malta Dil Okulu - St. Julians, St. Paul’s Bay

  

 

  • Okullarımızın Özellikleri
  • -Tüm Dil Seviyelerinde (A0 – C1)
  • -7-17 yaş ve 18 yaş üstü öğrencilere uygun 2 ayrı Gruplarda
  • -En Az 25 Yıllık Deneyimli Okullar
  • -5 arı Deneyimli Dil Okulu+ 52 Dünya şehri + 8 Dil Seçeneği
  • -Kaliteli ve Tecrübeli Avrupa Çapında Okullar
  • -Okula Yakın Yurt ve Aile Yanı Konaklama İmkanı

 

 

Yurt Dışı Dil/Yaz Okulları hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 

Konaklama Hakkında

Yaz Okulu Programına kayıt olan öğrenciler için 2 adet Konaklama Seçeneği mevcut olup, bunlardan bir tanesi Dil Okulu tarafından özenle seçilmiş Aile yanı konaklama, diğeri ise Yurt Konaklamasıdır. Öğrenciler Yaş gruplarına göre Aile yanına ya da isteğiniz doğrultusunda Yurtlara yerleştirilmekte olup, Okul temsilcileri tarafından sürekli kontrol altında tutulmaktadırlar. Aile yanı konaklamada öğrenciler gittikleri ülkenin dilini konuşan ve kültürüne sahip aile yanında kalarak eşsiz bir tecrübe yaşarlar, kalacakları ortam ve aile özenle seçilmiş olup, aileler kariyer sahibi kültürlü ve eğitim seviyesi üst düzey insanlardan seçilir. Genelde beraber kahvaltı ve akşam yemeği yenmektedir, öğle yemekleri ise okulda yenebilmektedir, aileler her şeyin dört dörtlük olmasına özen göstermektedirler, çocuklarla iletişimleri de büyük ölçüde bu yöndedir. Her hangi bir sorun veya problemde okul temsilcileri tarafından uyarılma ve hatta bir daha okul ile beraber çalışma haklarını kaybetme durumu oluşabileceği için, her konuda öğrencilere özveri ve içtenlikle yaklaşmaktadırlar.

Yurt konaklaması da aynı aile yanı konaklamada olduğu gibi gidilen dil okuluna ait olup, resmi öğrenci Yurtlarıdır. Devlet tarafından denetim altında tutulmaktadırlar. Yurt yemekleri özenle hazırlanmakta olup, avrupa ve dünya standartlarına uygun denetimleri yapılmaktadır. Yurt konaklamalarında oda tipi sizin isteğinize bağlı değişebilmekte olup, tek kişilik, 2 kişilik ve 4 kişilik odalar mevcuttur.

 

Öğrenciler Yaz Okulu Programlarına katılmaları durumunda  yanlarına ne almalıdırlar?

Yaz Okulu Programları şehir gezileri, doğa yürüyüşleri,sosyal ve sportif faaliyetler içerdiğinden dolayı, çocukların yanlarına rahat bir spor ayakkabısı, sportif kıyafetleri ve destekli sırt çantası almalarını tavsiye etmekteyiz.

 

Gidilen Ülkede Çocuklarımız Karşılanıyorlar mı ?

Yaz Okulu programları dahilinde öğrenciler ve aileleri Uçak seyahatleri öncesi kurumumuz tarafından detaylı bilgilendirilmektedirler, Yolculuk öncesi Dil Okulu ile ilgili tüm gerekli telefon ve adres bilgileri tarafınıza iletilmektedir. Bizim de zaten Yurt Dışında Bulunmamız sayesinde çocuklarınız ile ilgili her türlü gelişme ve durumu yakından takip ederek sizlerin bu konudaki endişelerinizi gidermekteyiz. Seyahat sonrası öğrenciler indikleri ülkede Okul temsilcileri tarafından karşılanarak güvenli bir şekilde Okullarına yerleştirilmektedirler.

 

Cep Harçlığı Hakkında

Yaz Okulu programları genel olarak tüm sosyal aktivite ve gezileri içlerinde barındırarak sizlerden ekstra ücret ödemenizi istemezler. Gezi ve Aktiviteler dışında çocukların kendi kişisel gereksinim ve harcamaları için yanlarında bir miktar cep harçlığı getirmeleri tavsiye edilir. Bu miktar kişiden kişiye değişse de haftalık en az 60€ veya 80$ cep harçlığı yanınıza almanızı tavsiye etmekteyiz.

 

Program Bitiminde Öğrenciler Türkiye’ye Nasıl Dönmektedirler?

Yurt Dışı Yaz Okulu sona eren öğrenciler Yurt Dışı Dil Okulu temsilcileri tarafından havaalanına getirilip uçaklarına bindirilirler , sizlere de bu konuda detaylı bilgilendirme program bitiminde yapılarak öğrencilerin tarafınızdan karşılanması ile ilgili bilgilendirme yapılır.