Almanya'da Yurt ve Barınma

Başak Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Ücretsiz daha fazla bilgi için aşağıdaki iletişim yazısına tıklayarak formu doldurunuz ya da bize direk aşağıdaki e-mail adresimizden mesajınızı gönderiniz

ALMANYA'DA YURT VE BARINMA

 

Almanya’da kalacak yer bulmak öğrencilerin en büyük sorunlarından bir tanesidir. Öğrenci sayısının fazla olmasına karşın yurt vb sayısının Almanya’da talebi karşılayamaması öğrencilerin barınma ve kalacak yer sorunu yaşamalarına yol açabilmektedir.Bunun bilinci ile hareket ederek sizlerin Kalacak yer sorununuza çözüm aramaktayız. Böyle bir işlemde, bizlere bildirdiğiniz şehirde ki barınma olanaklarını araştırıp (YURT vs.) size liste halinde bildiriyoruz, daha sonra işleminizi sizin adınıza yürütüp, gerekli evrakların ve belgelerin temininden hemen sonra başvurunuzu yaparak sözleşmenizi adresinize postalıyoruz.

Bunun yanı sıra bizlerden danışmanlık talep eden öğrencilerimizin en büyük şansı tabi ki bizlerin Almanyada bulunuşu, bu anlamda ister Yurt ile ilgili olsun ister başka türlü oluşabilecek sorunlarınızda Yurt dışında ki Aileniz olmanın mutluluğu ile hizmet veriyoruz.