yandex
Lisans Islemi » Başak Eğitim Danışmanlığı

Lisans Islemi

20-06-2017, 01:18 295
Lisans Islemi Almanyada Üniversite okumak isteyen Liseyi yeni bitirmis ögrencilerimizi veya Türkiyede Üniversiteye baslamis ancak Almanyada devam etmek isteyen kisileri kapsamaktadir. Islem Ücreti (Üniversite Arastirmasi, Görüsmeleri, Basvurusu, Kabül Belgelerinin Postalanmasi vs.) 449€'dur.

Peki Sürec Nasil isliyor?

Bizi Whatsapp numaramizdan (0049 171 176 46 84) arayıp ya da sitemizden iletişim Formunu doldurarak Almanyada eğitim ile ilgili genel danışmanlık alıyorsunuz ve eğitim durumunuzu genel olarak inceliyoruz. Bu görüşmede şartlarının Almanya'da eğitim için yeterli olduğunu değerlendirdiğimizde ve işleminizi yapmayı uygun gördüğümüzde ikinci aşamaya geçiyoruz.

Üniversite Başvuru Aşaması


İşlem süresi: 15 iş günü (Başvuru tarihleri, Almanca seviyesi vb. gibi durumlara bağlı olarak 5-6 haftaya kadar uzayabilir.)

İşlem ücreti: 449,00 EUR.

[i]Bu aşamada sizden isteyeceğimiz evraklarınızı bize yollarken, Ön ödemeyi size bildireceğimiz hesap numarasına havale ediyorsunuz, Almanya'daki işlemlerinizi bitirdikten sonra( üniversite başvurusunun tamamlanması vb.) evaklarınızı hazırlayıp size bu konuda bilgi veriyoruz ve geri kalan Danışmanlık ücretinin havale edilmesi icin gereken işlemlerin tamamlandığını, havale işleminin gerçekleşmesinden sonra belirttiğiniz adrese evralarınızı postalayacağımızı ve mail olarak ta göndereceğimizi bildiriyoruz.


NOT: Size Tavsiye Ettigimiz Okullardan kabul alınamaması durumunda bize havale ettiğiniz paranızın tamamını yani 100% ünü iade ediyoruz !Lisans Islemi